Yaşam

Babasını Kaybeden Özge Ulusoy Bir Deri Bir Kemik Kaldı

Trafik kazası sonucu hayatını kaybeden babası Haydar Ulusoy’un ölümüyle yıkılan Özge Ulusoy, günler sonra ilk kez görüntülendi.

Model önceki gün Nişantaşı City’s’te görüntülendi.

Ulusoy tam anlamıyla bir deri bir kemik kalmıştı.

Tepeden tırnağa siyahlar giyen Ulusoy’un ilk bakışta tanınmayacak kadar kilo verdiği kaydedildi.

Model, taziyeleri için kendisine teşekkür etmekle yetinirken, kendisine yöneltilen soruları yanıtsız bıraktı.

ÖZGE ULUSOY KİMDİR?

Özge Ulusoy (d. 28 Ekim 1982; Ankara), Türk model, sunucu, sinema ve dizi oyuncusu. 2003 yılında Miss Türkiye ikincisi oldu.

2001 yılında dünyanın en prestijli mankenlik ajanslarından biri olan American Elite Modeling Agency’nin düzenlediği bir nezaket etkinliği olan Elite Model Look’a katılarak üçüncülük unvanını kazandı. Bu derecenin ardından Gaye Sökmen Ajans’a kayıt oldu.

Aynı zamanda 2003 yılında Miss Turkey 2003 (Türkiye Güzellik Kraliçesi Yarışması) yarışmasında ikinci seçilen ve ardından dünyanın en prestijli güzellik yarışması Miss Universe’de Türkiye’yi temsil eden model Uğurkan Erez ile tanıştı. Modellik kariyerine Cengiz Abazoğlu defilesi ile başlamıştır.

2007 yılında FOX TV’de yayınlanan Senin Hatırına dizisinde Rafet El Roman ile başrolü oynamıştır. Aynı yıl Uğurkan Erez Ajansına geçiş yaptı ve halen o ajans bünyesinde çalışmaktadır. Bu arada birbirinden değerli modacı ve firmaların defileleri ile modellik kariyerine devam etti. Bunlar arasında öne çıkan moda tasarımcıları Yıldırım Mayruk, Cemil İpekçi, Vural Gökçaylı, Erol Albayrak, Hakan Yıldırım, Cengiz Abazoğlu, Dilek Kaprol, Hasret Süer, Özgür Masur, Etcetura ve Gamze Saraçoğlu; Firmalar arasında Beymen, Vakko, İpekyol, Roman, Mavi Jeans, Mudo, Harvey Nichols ve Mango yer alıyor.

2006 yılında Orhan Oğuz’un yönettiği, ilk dönem 2008’de üçüncü dönem ve bir sezonda “Yeliz Öğretmen” karakterini canlandıran Özge Ulusoy’un Kanal D’de yayınlanan polisiye dizisi Art Sokaklar’da oyunculuğa başladı. 2010 yılında Ferruh Taşdemir oldu. Bir gün süren olaylı evliliği ile adından söz ettirdi. Yine 2010 yılında Star TV’de yayınlanan Ateşe Yürüyüş adlı dizide Yavuz Bingöl, Ahu Türkpençe ve Şerif Sezer ile rol aldı.

2011 yılında ilk uzun metrajlı filmi Holy Damacana: Dracoola’da rol aldı. Başrollerde kendisine yine Ersin Korkut ve Şahin Irmak eşlik etti. Ayrıca Badem rock grubunun “Sen Ağlama”, “Kalpsiz”, “Şimdi Endişeliyim” ve “Yorgunum” adlı müzik videolarında rol aldı. İlker İnanoğlu ile yıllardır konuşulan model Özge Ulusoy, Show TV’de yayınlanan ünlü Amerikan formatı Survivor’ın Türkiye versiyonu olan Survivor Ünlüler-Volunteers adlı reality televizyon yarışma programında Ünlüler Grubu’nda olacak. ve yapımcılığını Acun Medya üstleniyor. 6 Haziran 2011 tarihinden itibaren Dominik Cumhuriyeti’nde yarıştı ve yarışmaya beşinci olarak veda etti. Yarışmadan döndükten sonra sevilen TV programı Today Ne Garym? Ayrıca yarışmacıların hazırlanıp jüriye gönderildiği Uğurlu Oda’nın da yönetmenliğini yaptı. Daha sonra Uğurlu Oda’dan ayrılarak heyet koltuğuna oturdu.

allowtransparency=”true” data-google-container-id=”a!6″ data-google-query-id=”CPb9vdqUi_wCFYdLYgodm_AO4w” data-load-complete=”true” height=”0″ hspace=”0″ id= “aswift_5″ marginheight=”0″ marginwidth=”0″ name=”aswift_5″ sandbox=”allow-forms allow-popups allow-popups-to-escape-sandbox allow-same-origin allow-scripts allow-top-navigation- by-user-activation” scrolling=”no” src=”http://rss.haberler.com/partner/RssImage.aspx?img=http://proxy.keltis.com/https://googleads.g. doubleclick.net/pagead/ads&width=600&quality=100″ style=”box-sizing: border-box; max-width: %100; border-width: 0px; border-style: ilk; sol: 0px; konum: mutlak; üst: 0 piksel; genişlik: 602 piksel; yükseklik: 0 piksel” vspace=”0″ genişlik=”602″>

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu