Haber

Erdoğan’ın Sincar’dan Türkiye’ye çağrısı

14 Mayıs’ta yapılacak seçimlerin bugüne kadarki en değerli ve en zor seçim olduğunu belirten Cemal Sincar, şunları söyledi:

“Özellikle 15 Temmuz hain darbe girişiminin ardından uluslararası arenada Türkiye ile ilgili oynanan oyunlar ivme kazanmış, hain grupların Türkiye üzerindeki alçak oyunları ve tuzakları milletimizi ve geleceğimizi tehlikeye atmıştır. İç siyasetimizde, haksız ve etik olmayan davranışlar toplumun kafasını karıştırmakta ve ülkemizin geleceğini sarsmasına neden olmaktadır.

20 yılı aşkın bir süredir aziz milletimiz için canını ortaya koyan ve yaşadığımız yüzyılın efsane lideri olmayı başaran Cumhurbaşkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Erdoğan’ın canı gönülden yanında olacağız ve ifade etmek isterim ki; tüm kabile üyelerim ve canımla hizmetinizdeyim.

Tüm Cumhurbaşkanımız ve Hükümet üyelerimiz bu ülkenin bekası ve bekası için çalışmaktadır. Bizi dünya devletlerine zulmetmediler ve Türkiye’yi dünyada söz sahibi bir ülke haline getirdiler. “Hayat pahalılığı” adı altında propaganda yapan, terörü somutlaştıran hain merkezlere çağrım şudur: Arkanıza yaslanın ve bu ülkenin geleceğiyle oynamayın.

Birlik ve beraberlik zamanıdır. Bugüne kadar yaşadığımız her zorluğun üstesinden geldiğimiz gibi bugünden sonra da üstesinden geleceğiz. Başta İsveç ve diğer Avrupa ülkeleri olmak üzere dinimize ve bayrağımıza yönelik saldırılar toplumumuzu tahrik etmeye yöneliktir. Devletimiz bunlarla baş edecek kadar güçlüdür ve zamanı geldiğinde herkese haddini bildirecektir.

Avrupa’da yaşayan akraba ve dostlarıma da sesleniyorum. Bu hainlere aldanmayın. Cumhuriyetimizin ve Önderimiz Erdoğan’ın vizyonunu var gücünüzle koruyun ve yüceltin.

Ülkemizdeki arkadaşlarıma ve kamuoyuna sesleniyorum. İnşallah 2023 yılı Türkiye’nin kazanacağımız seçim zaferiyle dünyaya bir kez daha damgasını vuracağı bir yıl olur. Bu damganın imzası Recep Tayyip Erdoğan olacaktır.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu