Haber

Yılmaz Erdoğan’dan Demet Akbağ’a Ünlülerden 1 Mayıs Paylaşımı: İşçi ve Emekçilerin Günü Kutlu Olsun!

İşçi sınıfının emeğini ve dayanışmasını güçlendirdiği, yılda bir kez de olsa anıldığı ve kutlandığı 1 Mayıs, tüm dünyada kutlanmaya devam ediyor. Türkiye’de işçi haklarına dikkat çekmek için kutlamalar yapılıyor, etkinlikler düzenleniyor ve sosyal medya çağımızın en değerli aracı. Türkiye’nin ünlü isimleri de 1 Mayıs için güzel Emek ve Dayanışma Günü mesajları paylaştı. İşte ünlülerin 1 Mayıs paylaşımları…

1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü Kutlu Olsun!

Tüm dünyada emekçilerin haklarını arama ve çalışma koşullarını iyileştirme çabalarını anlamak ve anmak adına kutlanan 1 Mayıs, bu yıl da çeşitli etkinliklerle kutlanmaya devam ediyor. İşçi sendikaları, sivil toplum kuruluşları ve siyasi partiler organize edilen faaliyet alanlarında bir araya gelerek taleplerini yüksek sesle dile getiriyorlar. Özellikle 1 Mayıs’ın değerini vurgulamak için sosyal medya ve dijital kanallar çok etkin bir şekilde kullanılıyor.

Yılmaz Erdoğan: Yılmaz Erdoğan, BKM grubunun hazırladığı görseli yine hesabında paylaştı.

Demet Akbağ

Instagram hesabında 973 bin takipçisi bulunan usta tiyatro oyuncusu Demet Akbağ, 1 Mayıs’ı hikayeler bölümünde yayınladığı bu görselle kutladı.

Alişan

Alişan, 2.8 milyon takipçisi olan hesabında yaptığı hikaye paylaşımıyla 1 Mayıs’ı kutladı.

Eda Ece

Yasak Elma’nın yıldızı Eda Ece, 7.3 milyon takipçisi olan Instagram hesabının hikayeler bölümünde 1 Mayıs’ta yaptığı paylaşımda bulundu. Darüşşafaka ve Ayşegül Aldinç’in paylaşımlarından alıntı yaptı.

Çağla Şıkel

“Çağla ile Yeni Bir Gün” programının çekimlerine başlamadan önce 1 Mayıs paylaşımını kaçırmayan Çağla Şıkel, 4.4 milyon takipçili hesabının fıkralarında bu görüntüyü yayınladı.

Gülben Ergen

Gülben Ergen, 5,2 milyon takipçili Instagram hesabında, 1 Mayıs’ı depremde arama kurtarma çalışmalarında görev alan vatandaş ve yetkililerin fotoğraflarıyla kutladı.

hakan altun

Hakan Altun, 1 Mayıs Personel Günü kutlama mesajını Instagram stoyler hesabından yayınladı.

Özge Borak

Oyuncu Özge Borak, 419 bin takipçisi bulunan Instagram hesabından yaptığı 1 Mayıs paylaşımlarında “İşçi ve Emekçilerin Günü Kutlu Olsun” ifadesini kullandı. Sonraki paylaşımlarında ‘Önümüzdeki yılı Taksim Meydanı’nda kutlayalım’ dedi. Borak yaptığı paylaşımlarda, ‘Şahsen ben umut doluyum. Yere düşmez umarım.” o bitirdi

Neslihan Yeldan

Şimdilerde Hadi Hayat Bilir dizisinde rol alan Neslihan Yeldan, 1 Mayıs İşçi ve Emekçi Bayramı’nı ünlüler arasında paylaştı.

Özlem Yıldız

Kanal D ekranlarında Sen Konuş diye programı sunan ünlü isim Hasret Yıldız, kıssalar bölümünden 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü Kutlu Olsun yazan bu paylaşımı yayınladı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu