Yaşam

Yaz Şarkısı Dizisi Yeni Bölüm Fragmanı Yayınlandı: Yaz Şarkısı 3. Bölüm Fragmanı ve Son Bölüm Özeti

Başrollerini Nilsu Berfin Aktaş ve Mustafa Mert Koç’un paylaştığı yeni dizi Yaz Şarkısı sezonun en renkli yapımları arasında yer alıyor. FOX TV’de ekrana gelen Pastel Sinema’nın yönetmen koltuğunda Tabiat Can Anafarta oturuyor. Dizinin senaryosunu Görkem Tüzün, Zafer Özer Çetinel ve Ramazan Demirli imzalıyor. En son 2.bölümüyle ekranlara gelen ve izleyenleri kıran dizinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı.

İşte Yaz Şarkısı 3. bölüm fragmanı ve son bölüm özeti.

Yaz Şarkısı’nın son bölümünde; Yaz, annesine Murat’ın kendisine evlenme teklif ettiğini söyleyince ortalık karışır. Yaz ve Murat’ın bu yalana devam etmekten başka çareleri yoktur.

Emine, Yaz’ın bankada çalışmadığını öğrenince bir saçmalık daha yaşarlar ve Emine, Murat’ın Yaz’a aşık olduğuna inanarak onu işe alır.

Karşısında Kemal ve Mehmet’i gören Yaz, köşeye sıkıştığını anlar. Yaz, Mehmet’in vokalliğini yaparken bir anda kendini bir müzik klibi çekiminin içinde bulur.

Yaz Müziği serisinin yeni bölümünde; Emine, kayınpederi Nermin ile tanışır. Bu görüşmeden sonra durumu kötüleşen Nermin hastaneye kaldırılır.

Yaz ve Kemal yavaş yavaş birbirlerine yaklaşırken Murat’a yapacak bir şey kalmamıştır. Murat’ın kaçırılması her şeyi değiştirir.

Yaz Müziği yeni bölümüyle 23 Temmuz Pazar akşamı 20:00’de FOX ekranlarında!

savastepe-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu