Ekonomi

Güneş enerjisi sektörünün dört gözle beklediği fuar kapılarını açtı.

İSTANBUL (İGFA) –Avrasya’nın en büyük, Türkiye’nin ilk ve tek Uluslararası Güneş Enerjisi ve Teknolojileri Fuarı SolarEX İstanbul 15. kez açıldı.

Kurdelesini devlerin kestiği fuar, 8 Nisan’a kadar 10.00-18.00 saatleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde ziyaretçilerini ağırlayacak.

Güneş enerjisi bölümü tutkunlarının heyecanla beklediği en büyük buluşma SolarEX İstanbul, hem katılımcılar hem de kendi elektriğini üretmeye can atan binlerce yatırımcı ile bir araya gelerek dünya markası firmalarla bir araya gelerek fuarın açılış gününde kalabalık oluşturdu. . TC Ticaret Bakanlığı’nın desteğiyle SolarEX 2023’e özel Alım Heyeti’nin düzenlendiği fuarda, şube firmaları ile oda kahvaltı görüşmeleri eşliğinde ticari alımlar ihracata katkı sağlıyor.

SolarEX İstanbul, dünya çapındaki profesyonelleri bir araya getiren fuarda, Türkiye’de Solar sektörünün geldiği noktanın mimarları ve sektörün önde gelen firmalarının ücretli iştirakleri ile solar branşıyla 15. kez buluşacak. 45 bin metrekarelik bir alanda, yeni eklenen formlarıyla 5 kat büyümüş. Uluslararası pazarda ilk kez son teknoloji eserlerin sergilendiği bir ticari fuar oldu.

haber-zeytinburnu.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu